DENSOLID TLC i HDD

DENSOLID TLC i HDD
Są to dwuskładnikowe poliuretany tworzące jednowarstwową powłokę antykorozyjną. Posiadają doskonałą odporność mechaniczną i antykorozyjną przy dużej elastyczności materiału. System charakteryzuje się niskim odwarstwieniem katodowym.

Zastosowanie:
DENSOLID TLC i HDD przeznaczony do przecisków i przewiertów kierowanych na rurach stalowych. Szybki proces utwardzania pozwala na przyspieszenie prac.

DENSOLID TLC jest dwuskładnikową, poliuretanową masą szpachlową przeznaczoną do izolacji spoin obwodowych rurociągów układanych w ziemi. Z uwagi na swoją bardzo wysoką wytrzymałość mechaniczną zalecany jest do stosowania przy izolacji odcinków rurociągów wykonywanych metodą bezwykopową (horyzontalne przewierty kierowane HDD, przewierty zwykłe i przeciski). Może być stosowany do izolacji armatury rurociągowej lub jej napraw. Z uwagi na bardzo dobrą przyczepność do stali i większości tworzyw sztucznych DENSOLID TLC może być stosowany w połączeniach z każdą izolacją fabryczną (polietylenową PE, polipropylenową PP i epoksydową EP). DENSOLID TLC spełnia z dużym naddatkiem wymagania norm DIN 30672 i DIN 30671 jakim musi sprostać powłoka antykorozyjna rurociągu podziemnego.

Warunki aplikacji DENSOLID TLC

TemperaturaOtoczenie- 9 do + 40ºC
Pow. stali*+ 40 do + 50ºC
Pojemniki*+ 5 do + 30ºC
Wilgotność względna0 do 90 %
Czas przydatności do przeróbki w temp. otoczenia5ºC~ 42 min
15ºC~ 25 min
25ºC~ 9,5 min
35ºC~ 6,5 min
40ºC~ 5,5 min
Czas utwardzania+ 110ºC~ 5,5min

* temperatura stali i pojemnika do mieszania musi być wyższa co najmniej o 5ºC od punktu rosy

DENSOLID HDD – informacje techniczne: pobierz


 
O firmie | Strona główna | Przedstawiciele | Aktualności | Promocje | Atesty | Referencje | Kontakt